II runda Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn za nami!

W dniu 16 grudnia 2017 roku rozegrano kolejny turniej ligowy w ramach rozgrywek „Krajeńska Liga Siatkówki Mężczyzn” w sezonie 2017/2018.

 

 

Tym razem na parkiecie zaprezentowały się zespoły: Bel Team (Osiek nad Notecią), Deluxy Szamocin (Szamocin), Młode Orły (Osiek nad Notecią) oraz Świeżaki (Osiek nad Notecią). Pauzował zespół Vestino Więcbork (Więcbork). Podczas turnieju rywalizowano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 25 punktów. Start rozgrywek nastąpił o godzinie 15:00 na hali sportowej w Osieku nad Notecią. Spotkania sędziował Pan Sławomir Nowak. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku.

 

 

WYNIKI – II RUNDA: 

Mecz nr 7: Deluxy Szamocin 0:2 Świeżaki (13:25 ; 15:25)

Mecz nr 8: Bel Team 2:0 Młode Orły (25:20 ; 25:15)

Mecz nr 9: Świeżaki 2:0 Młode Orły (25:13 ; 25:23)

Mecz nr 10: Deluxy Szamocin 0:2 Bel Team (9;25 ; 19:25)

Mecz nr 11: Bel Team 0:2 Świeżaki (23:25 ; 24:26)

Mecz nr 12: Młode Orły 2:0 Deluxy Szamocin (25:23 ; 25:10)

Pauza: Vestino Więcbork

 

 

TABELA – II RUNDA:

  Drużyna: Punkty: Sety: Małe Punkty:
1. Świeżaki 15 10:2 291:235
2. Bel Team 14 10:3 310:227
3. Młode Orły 6 5:9 263:311
4. Vestino Więcbork 1 1:6 133:163
5. Deluxy Szamocin 0 0:6 89:150

 

 

SKŁADY ZESPOŁÓW – II RUNDA:

Bel Team: Boinski Karol, Błaszczyk Jakub, Gryczka Tomasz, Gólcz Marcin, Królak Krystian, Koc Marcin, Ksobiech Błażej.

Deluxy Szamocin: Marczykowski Hubert, Politycki Mateusz, Ratajczak Bogusz, Spychalski Wojciech, Stachera Łukasz, Wełnic Kamil.

Młode Orły: Chrząstek Szymon, Chuchla Michał, Marach Sebastian, Mrotek Bartłomiej, Pazderski Jakub, Piątek Maciej,  Wolski Wojciech.

Świeżaki: Białczak Paweł, Świerczyński Miłosz, Kwaśniewski Mateusz, Pańka Krzysztof, Zgrzywa Marcel, Kusz Eliasz, Klera Szymon, Zawilski Krzysztof.

 

 

Podczas trwania ligi prowadzone są  statystyki na podstawie których powstają rankingi: 

  • punktujących (suma punktów zdobytych atakiem, blokiem oraz w polu zagrywki),
  • atakujących (skończone ataki),
  • zagrywających (zagrywka punktowa),
  • blokujących (bloki punktowe).

Poniżej przedstawiamy czołówkę poszczególnych klasyfikacji po rozegraniu spotkań II rundy. 

 

 

RANKING – II RUNDA:

 

Ranking punktujących:

  1. Królak Krystian (Bel Team) – 64 pkt.
  2. Kwaśniewski Mateusz (Świeżaki)  – 48 pkt. 
  3. Białczak Paweł (Świeżaki) – 45 pkt. 

 

Ranking atakujących:

  1. Królak Krystian (Bel Team) – 57 pkt. 
  2. Kwaśniewski Mateusz (Świeżaki)  – 38 pkt. 
  3. Wolski Wojciech (Młode Orły) – 31 pkt.

 

Ranking zagrywających:

  1. Mrotek Bartłomiej (Młode Orły) – 12 pkt.
  2. Pańska Krzysztof (Świeżaki), Gólcz Marcin (Bel Team) – 8 pkt. 
  3. Klera Szymon, Zawilski Krzysztof (Świeżaki), Boinski Karol (Bel Team) – 7 pkt. 

 

Ranking blokujących:

  1. Białczak Paweł (Świeżaki) – 13 pkt.
  2. Zgrzywa Marcel, Zawilski Krzysztof, Świerczyński Miłosz (Świeżaki), Mrotek Bartłomiej (Młode Orły), Gólcz Marcin (Bel Team) – 5 pkt.
  3. Kwaśniewski Mateusz, Pańka Krzysztof (Świeżaki), Królak Krystian, Boinski Karol (Bel Team) – 4 pkt. 

 

 

Kolejny turniej ligowy jest zaplanowany na początku lutego 2018 roku

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki! Do zobaczenia! 🙂