5 meczy – 5 zwycięstw

Świetnie na starcie sezonu spisują się Tenisiści stołowi „Łobzonki” Wyrzysk. W kolejnych meczach zachowali miano niepokonanych w rozgrywkach III Ligi mężczyzn.

 

Tym razem rozegrali mecze wyjazdowe 18-ego października pokonując kolejno Noteć „Dziembowo” 8:2 oraz PKS „Michał” Krostkowo, który awansował z IV Ligi  10:0. Zawodnicy z Wyrzyska byli faworytem w tych pojedynkach i nie zawiedli zwyciężając bardzo pewnie oba spotkania. Po 5 rozegranych kolejkach i 5 zwycięstwach „Łobzonka” utrzymała rewelacyjne pierwsze miejsce w III Lidze co bardzo przybliża wyrzyski zespół do grupy mistrzowskiej ( awansują do niej 4 najlepsze drużyny po I rundzie rozgrywek ), a właśnie awans do tej grupy był celem jaki założył sobie przed sezonem trener „Łobzonki” wraz ze swoimi podopiecznymi.

 

Noteć „Dziembowo” – „Łobzonka” Wyrzysk                   2 : 8

 

( K. Pijanowski 2,5 pkt. M. Witczak 2,5 pkt. M. Mrotek 1,5 pkt. W. Hałas 1,5 pkt. ) 

 

PKS „Michał” Krostkowo – „Łobzonka” Wyrzysk          0 : 10

 

( M. Mrotek 2,5 pkt. Ł. Witczak 2,5 pkt. M. Witczak 2,5 pkt. K. Pijanowski 2 pkt. W. Hałas 0,5 pkt. )

 

 

Teraz Tenisistów czeka przerwa w lidze do 15 listopada i właśnie tego dnia podejmą we własnej hali zespoły z Lubonia oraz Komornik. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców. W trakcie przerwy zawodnicy będą trenować oraz występować w zawodach indywidualnych.

 

lobzonkatabela

WLKS Łobzonka Wyrzysk